Doświadczenie kliniczne zdobywała na oddziałach psychiatrycznych w Klinice Psychiatrii i Stresu Bojowego i Psychotraumatologii Centralnego Szpitala Klinicznego MON Wojskowego Instytutu Medycznego na oddziale Zamkniętym Całodobowym , Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na Zamkniętym Całodobowym Oddziale Diagnostyczno-Terapeutycznym oraz Mazowieckim Szpitalu Psychiatrycznym Drewnica na Oddziale Dziennym.
Swoje kompetencje poszerzała podczas rocznych studiów podyplomowych „Szkolenie w psychoterapii. Praktyka psychoterapeutyczna pod superwizją” w Akademickim Ośrodku Psychoterapii Uniwersytetu Warszawskiego.
Praktykę zdobywała również w Centrum Terapii Gedeon Medica zajmującym się całodobowym leczeniem depresji, zaburzeń odżywiania, zaburzeń lękowych oraz
zaburzeń osobowości, Ogólnym Pogotowiu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie Niebieska Linia, Centrum Pomocy Psychologicznej Uniwersytetu Warszawskiego.
Ukończyła szkolenie z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w CTSR.
Aktualnie w trakcie czteroletniego szkolenia umożliwiającego certyfikację – Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji, rekomendowane przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Pracuje w nurcie psychodynamicznym. Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaje stałej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Ma doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi, w kryzysie psychicznym, zmagającymi się z zaburzeniami psychosomatycznymi oraz doświadczającymi przemocy.
Pracuje z osobami, które cierpią z powodu niskiego poczucia własnej wartości, doświadczającym poczucia osamotnienia, pustki, mają trudności w nawiązywaniu i
utrzymywaniu satysfakcjonujących relacji, chcą lepiej poznać i zrozumieć przeżywane uczucia i swoje zachowania.
W Poradni Psychologicznej Personaliti prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych.
Psychoterapeutka dzieci i młodzieży Laboratorium Psychoedukacji i Ośrodek Regeneracja w Warszawie.
Doświadczenie kliniczne zdobywała w Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie. Odbyła staż jako współprowadząca grupy psychoterapeutyczne dla dzieci i młodzieży w Ośrodku Regeneracja w Warszawie. Kwalifikacje pozyskiwała również jako co-trener treningów psychologicznych i warsztatów metodycznych.
Ukończyła roczne cykle szkoleń w Towarzystwie Psychoprofilaktycznym: Studium Profilaktyki Uzależnień, Studium Metod Psychokorekcyjnych, Studium Pracy z Rodziną uzyskując certyfikaty TPP w zakresie profilaktyki uzależnień, psychoprofilaktyki i socjoterapii, pracy z rodziną.
W ramach działalności w organizacjach pozarządowych prowadziła indywidualną pracę z rodzinami zmarginalizowanymi lub zagrożonymi wykluczeniem społecznym, współprowadziła warsztaty dla młodzieży, pracowała z wychowankami domów dziecka i rodzin zastępczych oraz ich środowiskiem w ramach realizowanego programu usamodzielnienia.
Kurator sądowy z 20-letnim doświadczeniem zarówno w sprawach karnych jak i rodzinnych i nieletnich.
Od 2018 roku specjalizuje się w sprawach rodzinnych i nieletnich. Szczególną uwagę poświęca sytuacji dzieci i młodzieży wobec rozstania rodziców.
Aktualnie kończy 4-letnie szkolenie na certyfikowanego Psychoterapeutę Dzieci i Młodzieży realizowane przez Laboratorium Psychoedukacji i Ośrodek Regeneracja w Warszawie.
Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
W Poradni Psychologicznej Personaliti prowadzi psychoterapię indywidualną młodzieży. Pracuje w nurcie psychodynamicznym.
Absolwentka Wydziału psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie. Terapeutka Play Therapy – niedyrektywnej terapii poprzez zabawę, objętej ścisłymi standardami międzynarodowej organizacji Play Therapy International.
Ukończyła Studia Podyplomowe z Diagnozy Psychologicznej w praktyce klinicznej – rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Studia Podyplomowe z zakresu Stosowanej Analizy Zachowania na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Warszawie.
Specjalizuje się również w obszarze klinicznej diagnozy psychologicznej.
Aktualnie w trakcie czteroletniej Szkoły Psychoterapii Dzieci i Młodzieży Laboratorium Psychoedukacji i Ośrodka Regeneracja w Warszawie.
Zawodowo jest związana z Mokotowskim Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.
Doświadczenia kliniczne zdobywała m.in. w Oddziale Psychiatrycznym dla Młodzieży Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie, w Akademickim Centrum Psychoterapii i Rozwoju SWPS oraz w Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie.
Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Dr n. med., dr filoz., dr h.c. Christian Imieliński
Psychiatra, Seksuolog
Doctor honoris causa (z psychiatrii), L’Universite Libre des Sciences de L’Homme de Paris, Madryt-Paryż 1999
Doctor of Philosophy honoris causa, NGO, United Nations, UNDPI, UNICEF, UNCEF & UNESCO Incorporated in USA, European Continuing Education Dpt.,2000
Professeur D’Honneur, L’Universite Libre des Sciences de L’Homme de Paris, Madryt-Paryż, 1999
Visiting Professor, European Union University, Iowa, USA 2000
Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, kierownik Zakładu Seksuologii, Psychiatrii i Psychoterapii w SPSK im. prof. W. Orłowskiego CMKP w Warszawie. St. wykładowca w Zakładzie Seksuologii Medycznej i Psychoterapii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie
Seksuolog, psychiatra. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego. Konsultant wojewódzki w dziedzinie seksuologii. Autor i współautor ponad 70 prac naukowych.
Członek wielu stowarzyszeń naukowych, nagród i odznaczeń w Polsce i na świecie, w tym Medal Honorowy Polskiego Towarzystwa Schweitzerowskiego 1995, Złoty Medal Alberta Schweitzera, Światowa Akademia Medycyny im. Alberta Schweitzera, Warszawa 1999, Złoty Krzyż Zasługi, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej 2000
Specjalizuje się w leczeniu dysfunkcji seksualnych u mężczyzn, depresji, stanów lękowych, reakcji sytuacyjnych, zaburzeń nerwicowych.
mgr PIOTR PIEPRZOWSKI
Terapeuta uzależnień, Psychoterapeuta uzależnień, Terapeuta środowiskowy, Interwent kryzysowy, Pedagog, Dietetyk
Uniwersytet Warszawski wydział chemii, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego wydział żywienia człowieka, specjalizacja Dietetyka oraz Choroby Cywilizacyjne i Społeczne, WSSP, studia podyplomowe, specjalizacja pedagogika, Centrum Edukacyjne ,,Nova” terapeuta uzależnień, terapeuta środowiskowy, Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego studia podyplomowe, specjalizacja Psychologia Uzależnień
Specjalizuje się w terapii osób dorosłych i młodzieży uzależnionych od środków psychoaktywnych, współuzależnionych, DDA i DDD oraz osób z uzależnieniami behawioralnymi. Leczy uzależnienia emocjonalne od innych osób.
Pracuje z osobami borykającymi się z chorobami dietozależnymi jak anoreksja, bulimia i żarłoczność psychiczna w podejściu psychodietetycznym i terapii odwykowej.
Interwent kryzysowy w terapii uzależnień. Prowadzi terapię zarówno indywidualną, jak i grupową, w języku polskim i angielskim. Członek wspólnoty AA. Prowadził zajęcia z terapii uzależnień w centrum Nauki i Biznesu Żak.
Pracował w szpitalu detoksowym dla osób uzależnionych od substancji chemicznych jak alkohol, narkotyki, leki czy sterydy.
Zdobywał doświadczenie również w kilku ośrodkach terapii uzależnień, w tym jako Dyrektor Ośrodka.
Aktualnie również współwłaściciel i dyrektor stacjonarnego ośrodka uzależnień na Zaciszu w Warszawie.
mgr MAGDALENA ROCZEŃ
Psycholog, Psychoterapeutka
Ukończyła psychologię oraz podyplomowe studia psychosomatyka i somatopsychologia na
Uniwersytecie SWPS oraz szkolenie trenerów TUS w Przystani Psychologicznej w Warszawie.
Obecnie w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Studium Psychoterapii i 2-letniej Szkole Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.
Pracuje w Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego na Oddziale Psychiatrycznym Dziennym, gdzie prowadzi terapię indywidualną oraz grupową, a także zajęcia z psychoedukacji i psychorysunku.
Doświadczenie zdobywała pracując także jako terapeuta i psycholog w Środowiskowym Domu
Samopomocy „Słoneczny Dom” w Ursusie, trener umiejętności społecznych dzieci i młodzieży, jako
stażystka w Fundacji Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM, Fundacji Pasje i innych organizacjach pomocowych.
Bliskie mi jest podejście holistyczne, uwzględniające wszystkie aspekty funkcjonowania człowieka, czerpię inspiracje z różnych technik pracy z ciałem.
mgr KAMIL ROGULSKI
Psychoterapeuta, |Trener umiejętności miękkich i społecznych
Oprócz pracy terapeutycznej pomaga osobom indywidualnym i grupom w rozwoju kompetencji komunikacyjnych i społecznych, gdzie łączy pogłębioną wiedzę psychologiczną z konkretnymi narzędziami i technikami rozwoju kompetencji miękkich. Ukończył między innymi Szkołę trenerów w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA.
mgr MARTYNA SADŁO
Psycholog
Zawodowo związana jest również z gabinetem pomocy psychologicznej dla par i małżeństw.
W swojej pracy dostosowuje metody i techniki do doświadczeń życiowych pacjentów, ich potrzeb oraz sposobu postrzegania siebie i rzeczywistości. Dba o to, by stworzyć bezpieczną przestrzeń do wyrażania emocji. Jej praktyka opiera się na otwartej komunikacji, zrozumieniu zasobów wewnętrznych oraz potrzeb pacjentów.
Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnorodnych szkoleniach oraz regularnie poddając swoją pracę superwizji.
P
mgr KAROLINA MAĆKOWIAK
Psycholog, Psychoterapeuta w trakcie szkolenia
Absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalnością psychoterapia. Obecnie w trakcie czteroletniej Szkoły Psychoterapii Dzieci i Młodzieży realizowanej przez Laboratorium Psychoedukacji i Ośrodek Regeneracja w Warszawie.
Absolwentka kursu technik terapii tańcem i analizy ruchu organizowanego przez ośrodek IBA oraz kursu z choreoterapii jako metody odreagowania napięć psychoruchowych.
Aktualnie pracuje w Oddziale Dziennym Rehabilitacji Psychiatrycznej dla dzieci i młodzieży przy Szpitalu Wolskim jako psycholog gdzie prowadzi terapię i zajęcia grupowe z elementami arteterapii, tańca, ruchu.
Doświadczenia zawodowe zdobywała m.in. jako konsultantka w telefonie zaufania dla dzieci i młodzieży Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, asystentka rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym oraz trenerka umiejętności miękkich.
Prowadzi również warsztaty profilaktyczne i psychoedukacyjne dla nastolatków z zakresu zdrowia psychicznego oraz dla rodziców, opiekunów o tym jak wspierać i towarzyszyć w trudnościach swoim podopiecznym a jednocześnie zadbać o siebie.
Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.
mgr IZABELA BOCHUNEWICZ
Psychoterapeutka, Socjolog
Umów się na wizytę, korzystając z poniższego formularza
Telefon kontaktowy +48 577 002 188