mgr AGNIESZKA PACH
Psycholog, Psychoterapeuta, Ekonomista, Właściciel Poradni Psychologiczno-Psychiatrycznej Personaliti
Absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie ze specjalnością Psychologia Kliniczna i Zdrowia
Doświadczenie kliniczne zdobywała na oddziałach psychiatrycznych w Klinice Psychiatrii i Stresu Bojowego i Psychotraumatologii Centralnego Szpitala Klinicznego MON Wojskowego Instytutu Medycznego na oddziale Zamkniętym Całodobowym , Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na Zamkniętym Całodobowym Oddziale Diagnostyczno-Terapeutycznym oraz Mazowieckim Szpitalu Psychiatrycznym Drewnica na Oddziale Dziennym.
Swoje kompetencje poszerzała podczas rocznych studiów podyplomowych „Szkolenie w psychoterapii. Praktyka psychoterapeutyczna pod superwizją” w Akademickim Ośrodku Psychoterapii Uniwersytetu Warszawskiego.
Praktykę zdobywała również w Centrum Terapii Gedeon Medica zajmującym się całodobowym leczeniem depresji, zaburzeń odżywiania, zaburzeń lękowych oraz
zaburzeń osobowości, Ogólnym Pogotowiu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie Niebieska Linia, Centrum Pomocy Psychologicznej Uniwersytetu Warszawskiego.
Ukończyła szkolenie z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w CTSR.
Aktualnie w trakcie czteroletniego szkolenia umożliwiającego certyfikację – Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji, rekomendowane przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Pracuje w nurcie psychodynamicznym. Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaje stałej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Ma doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi, w kryzysie psychicznym, zmagającymi się z zaburzeniami psychosomatycznymi oraz doświadczającymi przemocy.
Pracuje z osobami, które cierpią z powodu niskiego poczucia własnej wartości, doświadczającym poczucia osamotnienia, pustki, mają trudności w nawiązywaniu i
utrzymywaniu satysfakcjonujących relacji, chcą lepiej poznać i zrozumieć przeżywane uczucia i swoje zachowania.
W Poradni Psychologicznej Personaliti prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych.
mgr KATARZYNA RZEMPOŁUCH
Psychoterapeutka Dzieci i Młodzieży
magister resocjalizacji i filozofii
Psychoterapeutka dzieci i młodzieży Laboratorium Psychoedukacji i Ośrodek Regeneracja w Warszawie.
Doświadczenie kliniczne zdobywała w Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie. Odbyła staż jako współprowadząca grupy psychoterapeutyczne dla dzieci i młodzieży w Ośrodku Regeneracja w Warszawie. Kwalifikacje pozyskiwała również jako co-trener treningów psychologicznych i warsztatów metodycznych.
Ukończyła roczne cykle szkoleń w Towarzystwie Psychoprofilaktycznym: Studium Profilaktyki Uzależnień, Studium Metod Psychokorekcyjnych, Studium Pracy z Rodziną uzyskując certyfikaty TPP w zakresie profilaktyki uzależnień, psychoprofilaktyki i socjoterapii, pracy z rodziną.
W ramach działalności w organizacjach pozarządowych prowadziła indywidualną pracę z rodzinami zmarginalizowanymi lub zagrożonymi wykluczeniem społecznym, współprowadziła warsztaty dla młodzieży, pracowała z wychowankami domów dziecka i rodzin zastępczych oraz ich środowiskiem w ramach realizowanego programu usamodzielnienia.
Kurator sądowy z 20-letnim doświadczeniem zarówno w sprawach karnych jak i rodzinnych i nieletnich.
Od 2018 roku specjalizuje się w sprawach rodzinnych i nieletnich. Szczególną uwagę poświęca sytuacji dzieci i młodzieży wobec rozstania rodziców.
Aktualnie kończy 4-letnie szkolenie na certyfikowanego Psychoterapeutę Dzieci i Młodzieży realizowane przez Laboratorium Psychoedukacji i Ośrodek Regeneracja w Warszawie.
Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
W Poradni Psychologicznej Personaliti prowadzi psychoterapię indywidualną młodzieży. Pracuje w nurcie psychodynamicznym.
mgr LAURA PRZYGODA - LIZIŃCZYK
Psycholog dziecięcy
Psychoterapeutka dziecięca w trakcie szkolenia
Absolwentka Wydziału psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie. Terapeutka Play Therapy – niedyrektywnej terapii poprzez zabawę, objętej ścisłymi standardami międzynarodowej organizacji Play Therapy International.
Ukończyła Studia Podyplomowe z Diagnozy Psychologicznej w praktyce klinicznej – rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Studia Podyplomowe z zakresu Stosowanej Analizy Zachowania na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Warszawie.
Specjalizuje się również w obszarze klinicznej diagnozy psychologicznej.
Aktualnie w trakcie czteroletniej Szkoły Psychoterapii Dzieci i Młodzieży Laboratorium Psychoedukacji i Ośrodka Regeneracja w Warszawie.
Zawodowo jest związana z Mokotowskim Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.
Doświadczenia kliniczne zdobywała m.in. w Oddziale Psychiatrycznym dla Młodzieży Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie, w Akademickim Centrum Psychoterapii i Rozwoju SWPS oraz w Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie.
Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Dr n. med., dr filoz., dr h.c. Christian Imieliński
Psychiatra, Seksuolog
Doctor honoris causa (z psychiatrii), L’Universite Libre des Sciences de L’Homme de Paris, Madryt-Paryż 1999
Doctor of Philosophy honoris causa, NGO, United Nations, UNDPI, UNICEF, UNCEF & UNESCO Incorporated in USA, European Continuing Education Dpt.,2000
Professeur D’Honneur, L’Universite Libre des Sciences de L’Homme de Paris, Madryt-Paryż, 1999
Visiting Professor, European Union University, Iowa, USA 2000
Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, kierownik Zakładu Seksuologii, Psychiatrii i Psychoterapii w SPSK im. prof. W. Orłowskiego CMKP w Warszawie. St. wykładowca w Zakładzie Seksuologii Medycznej i Psychoterapii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie
Seksuolog, psychiatra. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego. Konsultant wojewódzki w dziedzinie seksuologii. Autor i współautor ponad 70 prac naukowych.
Członek wielu stowarzyszeń naukowych, nagród i odznaczeń w Polsce i na świecie, w tym Medal Honorowy Polskiego Towarzystwa Schweitzerowskiego 1995, Złoty Medal Alberta Schweitzera, Światowa Akademia Medycyny im. Alberta Schweitzera, Warszawa 1999, Złoty Krzyż Zasługi, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej 2000
Specjalizuje się w leczeniu dysfunkcji seksualnych u mężczyzn, depresji, stanów lękowych, reakcji sytuacyjnych, zaburzeń nerwicowych.
mgr PIOTR PIEPRZOWSKI
Terapeuta uzależnień, Psycholog uzaleznień, Psychoterapeuta uzależnień, Terapeuta środowiskowy, Interwent kryzysowy, Pedagog, Dietetyk
Specjalizuje się w terapii osób dorosłych i młodzieży uzależnionych od środków psychoaktywnych, współuzależnionych, DDA i DDD oraz osób z uzależnieniami behawioralnymi. Leczy uzależnienia emocjonalne od innych osób.
Pracuje z osobami borykającymi się z chorobami dietozależnymi jak anoreksja, bulimia i żarłoczność psychiczna w podejściu psychodietetycznym i terapii odwykowej.
Interwent kryzysowy w terapii uzależnień. Prowadzi terapię zarówno indywidualną, jak i grupową, w języku polskim i angielskim. Członek wspólnoty AA. Prowadził zajęcia z terapii uzależnień w centrum Nauki i Biznesu Żak.
Pracował w szpitalu specjalistycznym przy detoksykacji (odtruciach) dla osób uzależnionych od substancji chemicznych jak alkohol, narkotyki, leki czy sterydy.
Zdobywał doświadczenie również w kilku ośrodkach terapii uzależnień, w tym jako Dyrektor Ośrodka.
Aktualnie również współwłaściciel i dyrektor stacjonarnego ośrodka uzależnień w Adamowiźnie koło Grodziska Mazowieckiego.
mgr MAGDALENA ROCZEŃ
Psycholog, Psychoterapeutka
Ukończyła psychologię oraz podyplomowe studia psychosomatyka i somatopsychologia na
Uniwersytecie SWPS oraz szkolenie trenerów TUS w Przystani Psychologicznej w Warszawie.
Obecnie w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Studium Psychoterapii i 2-letniej Szkole Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.
Pracuje w Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego na Oddziale Psychiatrycznym Dziennym, gdzie prowadzi terapię indywidualną oraz grupową, a także zajęcia z psychoedukacji i psychorysunku.
Doświadczenie zdobywała pracując także jako terapeuta i psycholog w Środowiskowym Domu
Samopomocy „Słoneczny Dom” w Ursusie, trener umiejętności społecznych dzieci i młodzieży, jako
stażystka w Fundacji Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM, Fundacji Pasje i innych organizacjach pomocowych.
Bliskie mi jest podejście holistyczne, uwzględniające wszystkie aspekty funkcjonowania człowieka, czerpię inspiracje z różnych technik pracy z ciałem.
mgr KAMIL ROGULSKI
Psychoterapeuta, |Trener umiejętności miękkich i społecznych
Oprócz pracy terapeutycznej pomaga osobom indywidualnym i grupom w rozwoju kompetencji komunikacyjnych i społecznych, gdzie łączy pogłębioną wiedzę psychologiczną z konkretnymi narzędziami i technikami rozwoju kompetencji miękkich. Ukończył między innymi Szkołę trenerów w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA.
mgr MARTYNA SADŁO
Psycholog, Psychoterapeuta w trakcie czteroletniej Szkoły Psychoterapii Dzieci, Młodzieży i Rodzin Intra.
Zawodowo związana jest również z gabinetem pomocy psychologicznej dla par i małżeństw.
W swojej pracy dostosowuje metody i techniki do doświadczeń życiowych pacjentów, ich potrzeb oraz sposobu postrzegania siebie i rzeczywistości. Dba o to, by stworzyć bezpieczną przestrzeń do wyrażania emocji. Jej praktyka opiera się na otwartej komunikacji, zrozumieniu zasobów wewnętrznych oraz potrzeb pacjentów.
Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnorodnych szkoleniach oraz regularnie poddając swoją pracę superwizji.
mgr KAROLINA MAĆKOWIAK
Psycholog dzieci i młodzieży
Absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalnością psychoterapia. Obecnie w trakcie czteroletniej Szkoły Psychoterapii Dzieci i Młodzieży realizowanej przez Laboratorium Psychoedukacji i Ośrodek Regeneracja w Warszawie.
Absolwentka kursu technik terapii tańcem i analizy ruchu organizowanego przez ośrodek IBA oraz kursu z choreoterapii jako metody odreagowania napięć psychoruchowych.
Aktualnie pracuje w Oddziale Dziennym Rehabilitacji Psychiatrycznej dla dzieci i młodzieży przy Szpitalu Wolskim jako psycholog gdzie prowadzi terapię i zajęcia grupowe z elementami arteterapii, tańca, ruchu.
Doświadczenia zawodowe zdobywała m.in. jako konsultantka w telefonie zaufania dla dzieci i młodzieży Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, asystentka rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym oraz trenerka umiejętności miękkich.
Prowadzi również warsztaty profilaktyczne i psychoedukacyjne dla nastolatków z zakresu zdrowia psychicznego oraz dla rodziców, opiekunów o tym jak wspierać i towarzyszyć w trudnościach swoim podopiecznym a jednocześnie zadbać o siebie.
Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.
mgr IZABELA BOCHUNEWICZ
Psychoterapeutka, Socjolog
Joanna Tomala
Psychoterapeutka, Mentorka biznesu i kariery, Executive Coach
Absolewentka Filozofii UKSW w Warszawie. Skończyła Program Pomocy Psychologicznej w
Instytucie Psychoterapii Integralnej Gestalt. Aktualnie w trakcie czteroletniego szkolenia w
Studium Psychoterapii, Szkoły Psychoterapii Grupowej, oraz Szkoły Terapii Osób z Problemem
Uzależnienia w Laboratorium Psychoedukacji ośrodku posiadającym rekomendację Sekcji
Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Doświadczenie kliniczne zdobywała na oddziale Całodobowym Psychiatrycznym, oraz na
oddziale Pilotażu Traumy w Klinice Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii w
Warszawie.
W Akademickim Ośrodku Psychoterapii w Katedrze Psychopatologii i Psychoterapii Wydziału
Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, oraz w Stowarzyszeniu QZmianom.
Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz grupową dorosłych w nurcie psychodynamicznym.
Pomaga osobom, które doświadczają zaburzeń lękowych, depresji, samotności, mają trudności
w nawiązaniu i utrzymaniu relacji, chcą lepiej poznać i zrozumieć siebie oraz czerpać więcej
satysfakcji ze swojego życia. Przeżywają żałobę, stratę, kryzysy zawodowe i prywatne.
Doświadczają kryzysu uchodźczego. Mają kłopoty z samoakceptacją, wypaleniem zawodowym,
obniżonym nastrojem, przewlekłym stresem.
Młodym dorosłym pomaga w procesie wchodzenia w dorosłe życie, towarzysząc w przezwyciężaniu kryzysów.
Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego
Towarzystwa Psychologicznego.
Mentorka, executive coach akredytowana przez jedną z największych organizacji mentoringowo
- coachingowych na świecie EMCC Global wspiera liderów w różnych wyzwaniach z obszaru
kompetencji przywódczych, wdrażaniu zmian w organizacji, rozwoju biznesu, budowania marki
osobistej i ścieżki kariery. Zespoły HR/ organizacje wspiera w roli mentorki w wewnętrznych
programach mentoringowych zgodnych ze światowymi standardami EMCC.
Wyróżniona: w rankingu Top 15 Coaches in Warsaw in 2024.
Łączy wieloletnią praktykę biznesową w dużych organizacjach z kompetencjami profesjonalnej
mentorki/coacha.
Ma ponad 15 lat doświadczenia w globalnych firmach. W roli dyrektorki finansowej, country
managerki zarządzała międzynarodowym zespołem rozporszonym, wdrażała projekty
transformacji biznesu: przejęcia, transfery, rozwijanie nowych oddziałów, wdrożenie Shared
Service Center, wdrożenie systemu kontroli wewnętrznej. Wyeliminowała ryzyko podatkowe o
100%, zwiększyła skalę operacji. Wierzy, że dobry lider, który skutecznie zarządza zespołem i
podejmuje decyzje, jest świadomy siebie, swoich działań, ich wpływu na innych i otoczenie.
Oznacza to, że świadomy lider jest w pełni zaangażowany w swój rozwój osobisty, relacje z
innymi oraz w odpowiedzialne kierowanie organizacją.
Umów się na wizytę, korzystając z poniższego formularza
Telefon kontaktowy +48 577 002 188